Objawy -

Crp badanie

objawy.org.pl

Forum

wyniki badania krwi (ksawery)
jesteś zdrów jak ryba przynajmniej tak z wyników krwi wychodzi. Zazdroszcze ci takich wyniczków
(więcej...)

2
Badania krwi - na wiosnę ;) (magda)
Ja też robię raz na rok (ale z doświadczenia wiem, że trzeba je robić nie zaraz po okresie, bo mi zawsze wtedy niska hemoglobina wychodzi), poza tym raz w roku usg piersi, raz w roku dentysta, raz ortodonta (jestem po aparacie), raz w roku cytologia (czasami się zdarza co 1,5 roku).
(więcej...)

2
Powiększona wątroba i interpretacja wyników badania krwi (jarus)
Wątroba glównie się stłuszcza od alkoholu, kiepskiej diety i leków, jeżeli wyeliminowałeś alkohol to pozostają dwie rzeczy które nalezałoby zmienić lub wyeliminować. Wyniki nie masz znacznie przekroczonych (choć nie podałeś norm) więc nie jest tak źle, ból oczywiście moze być związany z powiększoną wątrobą i uciskiem na torebkę wątrobową. Pozdr. i ewentualnie dopytaj jak masz jakieś wątpliwości czy pytania.
(więcej...)

2
Duża ilość białych krwinek (Madzia)
Robiłam morfologię wykonując badania wstępne do pracy. Wszystko oki ale martwi mnie nieco podwyższony poziom białych krwinek. Co to może znaczyć? Lekarz powiedział, że narazie nie ma się czym martwić ale zalecił badania za miesiąc.
(więcej...)

1
problem z pobraniem krwi (zuzanna)
Zawsze od kąd pamiętam miałam problemy z pobraniem krwi, nie wiem dlaczego tak się dzieje, moja krew się pieni lub kapie dosłownie po kropelce, to jest straszne, pielęgniarki zawsze wkłuwają się w kilka miejsc nie jest to zbyt przyjemne jak tego uniknąć
(więcej...)

1
czas krzepnięcia (obolała)
mam zaplanowaną, cesarkę, kazano mi jednak przed tym wykonać badanie krwi na czas krzepnięcia, po co wykonują mi te badania?
(więcej...)

1
Bolesne pobieranie krwi (Nina)
Cześć. Za każdym razem gdy idę na pobieranie krwi bardzo się obawiam. Zawsze mnie boli i później przez pewien czas mam wielkie sińce w miejscu pobrania, jest mi słabo i kręci mi się w głowie. Inne osoby nie mają z tym problemu. Od czego to jest zależne?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej lata: szybowiec czy kowadło?

Pozostałe tematy: